Неділя, 05.12.2021, 08:08
Вітаю Вас Гість | RSS

Block title
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Мапа

Позашкільна освіта

Н А К А З
Про затвердження плану районних заходів
та плану участі дітей і учнівської молоді у всеукраїнських заходах
за напрямами позашкільної освіти у 2017 році

--------------------------------------------------------------------

Туристичні змагання "Острозька весна - 2014"

Навесні ліс оживає після довгої зими. Ще недавно він був похмурим, а дерева стояли голі. А тепер ліс осяяло весняне сонечко. Тугі бруньки набухли на деревах за кілька днів. Вони розкрилися у ніжне зелене листя. Весняний ліс знову шумить від вітру.

Саме тому  25 – 26 квітня 2014 року були проведені відкриті змагання зі спортивного орієнтування «Острозька весна - 2014» у  лісовому масиві с. Теремне (Новородчицька сільська рада). В змаганнях приймали участь 12 команд з Острозького району та були запрошені гості з Рівного, Оржева, Олександрії та Нетішина. Змагання проводились у 2 етапи: індивідуальний та командний і у двох вікових групах: молодша (до 16 р.) та старша (18 р. і більше). Протягом двох днів учасники продемонстрували свої вміння та навички на двох дистанціях: в заданому напрямку та за вибором.

В результаті запеклої боротьби та за підсумками змагань визначились переможці в загальнокомандному заліку, а саме:

І місце - Оржівський НВК “школа- колегіум”

ІІ місце - Вельбівненська ЗОШ І-ІІI ступенів

ІІІ місце – НВК «Межиріцька ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)»

Всі учасники змагань отримали вітання від в. о. начальника управління освіти, молоді та спорту Острозької районної державної адміністрації Коломиса О. В. та були нагороджені сувенірними значками«Острозька весна -  2014», командними вимпелами, а переможці були нагороджені цінними подарунками.

--------------------------------------------------------------------

«Я щасливая дитина, бо у мене є родина»


 

 


 

Є скарби, заховані в землі, є такі, що розташовані на поверхні і передаються з покоління в покоління. До таких скарбів належить пам’ять роду. Рід, рідня, родина – ось що головне для кожної людини. Мамина пісня, батькова порада бабусина ласка, дідусева казка – все це наша родовідна пам’ять, наші символи, наша історія, наші обереги.

 Не вивітрити з голови цю пам’ять. Зберегти від байдужості, передати у спадок онукам, правнукам - ось наше з вами завдання. 


 


 

І з цією метою в Острозькому районному Будинку школяра пройшло свято «Я щасливая дитина, бо у мене є родина», яке підготували гуртківці творчого об’єднання «Народознавство», який функціонує на базі Межиріцького НВК, керівник Фурманець Лариса Василівна. Діти розповідали про свою любов до батьків, дідусів, бабусь, родини, рідної землі.

 


 

Прикасили свято чудовими українськими  піснями Бартосевич Христина, Фурманець Марія, Остапчук Світлана, Юрчук Марія, Нікітюк Дарина,   Янковська Анастасія.

 


 

Приємне відчуття родинного тепла панувало протягом свята.

 

Ми, дорослі,  розуміємо, яке велике значення має для виховання дитини материнське тепло, батьківська доброта, підтримка близьких. Тільки сім’я, родина, в якій панує мир, спокій, злагода є найкращим прикладом для дітей. Адже наші діти – це наше майбутнє і тільки від нас залежить якими вони будуть.


 


 

 

--------------------------------------------------------------------

Посвята в юннати


 

З метою формування у молоді екологічної культури, залучення її до практичної природоохоронної роботи стало доброю традицією кожного року проводити «Посвяту в юннати» для вихованців творчого об’єднання «Юний еколог», Острозького районного Будинку школяра на базі Хорівської ЗОШ І-ІІІ ст.,  керівник Корнійчук Є. І..

Саме тому в актовій залі закладу зібралися юні вихованці, які дали клятву юннатів, що закликає не лише любити природу, але й оберігати та охороняти її, за що отримали символічні медалі «Юннат - 2013».

Під час заходу було проведено інсценізоване дійство «Тварини з Червоної книги», де учасники мали змогу ознайомитись з рідкісними представниками фауни рідного краю.

Також, під час дійства, вихованці продемонстрували свої вокальні і артистичні здібності.

По завершенні заходу кращим гуртківцям творчого об’єднання, а саме: Шабатіній Іванні, Ніколайчук Миколі, Корнійчук Ірині, Вакарчук Владиславі, Буян Ірині, Буян Іванні, Грицюку Роману, Кондратюк Ользі, Миронюк Вікторії, Гаврильціву Юрію, Королю Назарію, Буяну Юрію та Корнійчук Анастасії були вручені грамоти та дипломи Острозького районного Будинку школяра за активну участь у екологічній та природоохоронній роботі.

Сподіваємось, що кожного року до лав захисників природи буде прибувати все більше і більше юних натуралістів, які в подальшому стануть справжніми екологами.


 


 

 

--------------------------------------------------------------------
Туристичні змагання

серед працівників освіти Острозького району

Вже багато років поспіль стало доброю традицією по завершенні навчального процесу проводити туристичні змагання серед працівників освіти Острозького району.

Ось і в цьому році 13-15 червня в урочищі «Зіньків камінь» ДП «Острозький лісгосп» зібралося 9 команд, щоб продемонструвати  свої туристичні здібності та спортивні навики.

Після запеклої боротьби переможцями змагань стали:

НВК «Білашівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»  - ІІІ місце.

НВК «Оженинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» - ІІ місце.

НВК «Межиріцька ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» - І місце.

Переможці були нагороджені цінними подарунками та грамотами відділу освіти Острозької РДА.


--------------------------------------------------------------------

Обласні змагання з картингу

Відповідно до наказу Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації ( № 327 від 22.04.2013р.), 17 травня в смт. Березне,  на території ТОВ «Українська сірникова фабрика» відбулися відкриті обласні змагання учнівської молоді з картингу, які безпосередньо проводив комунальний заклад «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді».


 


 

Острозький район представляли дві команди Острозького районного Будинку школяра по 5 учасників .

 

У загальному заліку наші команди вибороли перше та друге загальнокомандні місця.

В особистому заліку  два  перших місця в класах «Піонер-Б» та «Піонер- Н»  зайняв Сотничук Андрій.В класі «Кадет» І-місце здобув Колесников Іван.

Другі місця в особистому заліку вибороли: Грунтківський Анатолій( клас «Піонер-Б»), Журик Володимир ( клас «Кадет»), Кох Владислав ( клас «Популярний-юнаки»), Курачик Дмитро (клас «Популярний»).

Грунтківський Анатолій також зайняв ІІІ місце у класі «Піонер-Н». А четверті місця в особистому залку здобули: Пуц Станіслав (клас «Піонер-Б»), Садовець Вадим

( клас «Популярний-юнаки»), Косовський Віталій (клас «Популярний»),.

Побажаємо картингістам Острозького РБШ та керівнику ТО «Картинг»

Жданову С.І. вдалих стартів, які обовязково приведуть до перемоги.
--------------------------------------------------------------------
«Острозька весна»


 


 

Навесні ліс оживає після довгої зими. Ще недавно він був похмурим, а дерева стояли голі. А тепер ліс осяяло весняне сонечко. Тугі бруньки набухли на деревах за кілька днів. Вони розкрилися у ніжне зелене листя. Весняний ліс знову шумить від вітру.

Саме тому з ініціативи начальника відділу освіти Острозької державної адміністрації Коломиса О. В. 20 – 21 квітня 2013 року вперше були проведені відкриті змагання зі спортивного орієнтування «Острозька весна» у  лісовому масиві с. Теремне (Новородчицька сільська рада). В змаганнях приймали участь не тільки команди з Острозького району, але також були запрошені гості з Рівного, Оржева, Олександрії Острога та Нетішина.

Змагання проводились у 2 етапи: індивідуальний та командний і у двох вікових групах: молодша (до 16 р.) та старша (18 р. і більше). Протягом двох днів учасники продемонстрували свої вміння та навички на двох дистанціях: в заданому напрямку та за вибором.

В результаті запеклої боротьби в молодшій віковій групі в індивідуальному заліку, за підсумками двох дистанцій серед юнаків місця розприділились таким чином:

І місце – Грищук Денис (Оржівський НВК "школа- колегіум”)

ІІ місце – Звєрєв Василь (Хорівська ЗОШ І-ІІІ ст..)

ІІІ місце – Костюк Віталій (НВК «Вілійська ЗОШ І-ІІI ступенів – дитячий садок»)

А серед дівчат

І місце – Левчук Анастасія (НВК «Межиріцька ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)»)

ІІ місце – Грицунь Наталія (Хорівська ЗОШ І-ІІІ ст..)

ІІІ місце – Гелешко Наталія (Оржівський НВК "школа- колегіум”)

За підсумками змагань визначились також перемозці в загальнокомандному заліку, а саме:

І місце - Оржівський НВК "школа- колегіум”

ІІ місце - Вельбівненська ЗОШ І-ІІI ступенів

ІІІ місце – учасники з м. Нетішин.

Всі учасники змагань отримали вітання від заступника голови Острозької районної державної адміністрації Стрілецької В. В. та були нагороджені сувенірними значками«Острозька весна», командними вимпелами, а переможці були нагороджені медалями та грамотами.

Сподіваємось, що відкриті змагання зі спортивного орієнтування «Острозька весна» будуть постійно проводитись на теренах Острозького району збираючи ще більше справжніх любителів туризму та спортивних змагань.

Педагог-організатор


 

Острозького РБШ


 

Фризюк О. В.


 

 


--------------------------------------------------------------------
«Дівчинка-весна»


 

Нещодавно Острозький районний Будинок школяра  задзве­нів дитячими голосами юних артистів, конкурсанток та їхніх уболівальників. Адже вже стало доброю традицією в Острозькому РБШ кожної вени проводити конкурс краси, чарівності, кмітливості та унікальності «Дівчинка-весна».    

За це звання змагалися тринадцять  учасниць: Шабатіна Іванна, Вакарчук Владислава, Татарчук Ольга, Матвійчук Катерина, Вишневська Марія, Буян Іванна, Бортник Анастасія, Корнійчук Анастасія, Калабська Марина, Вознюк Вікторія, Вишневська Ларіна, Буян Ірина, Ярмолюк Іванна. Всі вони гуртківці творчих об’єднань: «Екологічний» (керівник Корнійчук Є.І.),«Туристичний» (керівник Левчук М.С.), «Культура мови та спілкування» (керівник Грицюк Л.С.), «Барви бісеру» (керівник Алексеєнко Н.Ю), «Образотворче мистецтво» (керівник Кріпак Т.).

Творчі виступи конкурсанток були напрочуд яскравими та змістовними. Учасниці продемонстрували загальну культуру, сміливість та винахідливість, оригінальність. На конкурсанток чекали різні випробування. Учасниці змагалися у п’яти конкурсах.

Додати  конкурсу святкового настрою допомогли : фольклорний ансамбль ОРБШ (керівник Наталія Ярмолович),  який запропонували глядачам цікаві вокальні номери.

Вітання хлопчиків творчого об’єднання «Культура мови та спілкування» конкурсанткам ,  журі і глядачам, а також гуморески у виконанні  Вадима Гаврилюка.

Запальні танці виконали учасники танцювальних колективів Будинку школяра під керівництвом Наталії Дзюбук та Олени Завадської. 

Визначити  переможців журі було дуже нелегко. І все ж зійшлися на тому, що звання «Міс-2013» у конкурсі «Дівчинка-весна» заслужила Бортник Анастасія.

Коли наступила хвилююча мить нагородження, всі учасниці отримали подарунки та грамоти з відзнаками у різних номінаціях.

 

 
--------------------------------------------------------------------
Конкурс читців-декламаторів, юних поетів "Живи , Корзарю, в пам’яті людській”


 

Напевне, в Україні не знайдеться жодної людини, яка у своєму житті хоча б раз не перегорнула сторінок «Кобзаря» Тараса Шевченка. Адже, творчість цього генія, мислителя, пророка, людини незвичайної долі й незвичайного таланту, що здобула світову славу байдужим не залишає нікого. 

Увібравши в себе душу народу, він підніс його духовну велич і красу на найвищу височінь, чим збагатив увесь світ.

4 березня в актовій залі Острозького районного Будинку школяра проведено конкурс читців-декламаторів, юних поетів "Живи , Корзарю, в пам’яті людській” серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів, під час якого всі учасники мали нагоду торкнутися серцем Шевченківських творів, пройнятися їх духом.

У конкурсі взяли участь представники від усіх загальноосвітніх шкіл району та Будинку школяра. Журі оцінювало майстерність виконання, володіння голосом, дикцію, сценічний одяг, жести та художнє оформлення у двох вікових категоріях.

За підсумками конкурсу, переможцями стали:

молодша вікова категорія (9-12 років)

І місце- Ярмолюк Іванна ,член гуртка РБШ

ІІ місце - Самчук Максим,учень НВК”Мощаницька ЗОШ І-ІІІст.-дитячий садок”

- Казнодій Діана, учениця Плосківської ЗОШ І-ІІІст.

ІІІ місце-Томащук Анастасія, учениця НВК "Верхівська ЗОШ І-ІІст.дитячий садок”

- Мельничук Дарина, учениця НВК "Кутянківська ЗОШ І-ІІІст.-дитячий садок”;

старша вікова категорія (13-17 років)

І місце- Сидорчук Святослав, учень Розвазької ЗОШ І-ІІІст.

ІІ місце - Бойко Наталія, учениця НВК”Оженинська ЗОШ І-ІІІст.дошкільний навчальний заклад (ясла -садок)”

- Польова Олена, учениця Українківської ЗОШ І-ІІст.

ІІІ місце-Ніколайчук Катерина, учениця НВК "Почапківська ЗОШ І-ІІст.-дитячий садок”

-          Лукашевич Наталія, учениця Могилянівської ЗОШ І-ІІІст.

Переможці нагородженні грамотами відділу освіти Острозької райдержадміністрації.

 
--------------------------------------------------------------------
Свято зимуючих птахів


 

Яка прекрасна і чудова наша Батьківщина! У будь-яку пору року вона чарує око, то яскравими барвами літа або золотої осені, то казковою красою зими або буйним цвітінням весни. Але найгарніший куточок природи залишається мертвим, якщо його не оживляють… Птахи не тільки прикрашають наше життя, вони перші помічники людини у боротьбі проти шкідливих комах та гризунів. Їх здавна називають санітарами лісу та полів. Тому люди також повинні дбати про пернатих. Найважче птахам приходиться взимку, коли падає білий лапатий сніг і віють холодні вітри. Саме тому, 6 лютого 2013 року на базі Хорівської ЗОШ І-ІІІ ст.. вихованцями творчого об’єднання «Екологічний» Острозького районного Будинку школяра було проведено «Свято зимуючих птахів».  Під час свята діти мали можливість з розповідей дізнатись більше про зимуючих птахів, їх різновид та про особливості їх життя під час зимового періоду. Також, вони мали змогу взяти участь у цікавих вікторинах і продемонструвати свої знання. Все свято супроводжувалось чудовими піснями та мультимедійним показом. По завершенню свята був проведений конкурс  на кращу годівничку. Серед представлених робіт було дуже важко визначити переможця, але все ж таки журі це вдалося. Отож, перше місце здобув учень 5-го класу Хорівської ЗОШ І-ІІІ ст.. Обуховській Андрій з чим ми його і вітаємо. Також хотілося б відмітити учасників, які зайняли ІІ та ІІІ місця, а саме: Корнійчук Анастасію та Віруцького Андрія.

Після свята дітлахи розвісили годівнички на території школи.

Шановні діти і дорослі!

Приєднуйтеся до нашої справи! Пам’ятайте: птахи – це наші пернаті друзі. Взимку вони дуже  сподіваються на вашу допомогу, а влітку обов’язково віддячать Вам!

Вихованка ТО «Журналістика»


 

Острозького РБШ


 

Черевко Ірина


 

 
--------------------------------------------------------------------
Свято «Міс Осінь»


 

Свято «Міс Осінь» в Острозькому РБШ

Осінь – чудова пора року, оспівана поетами, музикантами, художниками. Золота, щедра, різнобарвна. Саме у прекрасний осінній день, а саме 23 листопада 2012 року,  у актовій залі Острозького районного Будинку школяра відбулося феєричне свято краси «Міс Осінь-2012» серед дівчаток 5-6 класів творчого об’єднання «Екологічний» Острозького РБШ на базі Хорівської ЗОШ І-ІІІ ст.. Того дня п’ять чарівних красунь з’явилися на святковій сцені у вишуканих осінніх сукнях. На учасниць чекали наступні випробування: представлення,  хобі, господарочка, ерудит, і нарешті дефіле « Міс Осінь - 2012».

А які таланти плекає Острозький районний Будинок школяра! І співають, і танцюють, і вірші декламують, готують смачні страви.

До останнього конкурсу (дефіле « Міс Осінь - 2012») кожна учасниця підійшла творчо: поробки із сухого осіннього листя, композиції із живих квітів прекрасно компонували з чудовими сукнями.

Підтримати наших конкурсанток прийшли однокласники, друзі, керівники творчих об’єднань, а також гуртківці з творчих об’єднань Острозького РБШ.

В переривах між конкурсами присутні могли спостерігати за виступами учасників творчого об’єднання «Хореографічний», керівник Дзюбук Н. М.

І ось настала хвилююча мить – підведення підсумків свята. А як же важко було журі обрати найгарнішу, найталановитішу, найкреативнішу учасницю.

А дівчата, й справді, вражали і захоплювали, заворожували та зацікавлювали своїм внутрішнім світом. Одна любила морозиво і хлопців, інша готувала найсмачніші страви, ще одна зачаровували журі співом, наступна прекрасно декламувала вірші. Погодьтеся, серед такого розмаїття краси та грації відібрати кращих справа не з легких. Відтак і рішення журі далося не легко.

З невеликою переваю все ж таки титул «Міс Осінь – 2012» здобула член творчого об’єднання «Екологічний» учениця 6-го класу Хорівської ЗОШ І-ІІІ ст..  – Шабатіна Іванна.

Свято закінчилося, але залишилися приємні незабутні враження.

!!! ВАЖЛИВО !!!
Copyright Yagodka © 2021

За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації з сайту, гіперпосилання на сайт «Управління освіти, молоді та спорту Острозької райдержадмініністрації» – ostrog.at.ua – є обов'язковим.


Створити безкоштовний сайт на uCoz