Неділя, 05.12.2021, 09:44
Вітаю Вас Гість | RSS

Block title
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Мапа

Практика

Де будується фортеця – там і весело живеться!

Цьогоріч лютий, за усіма зимовими канонами, вирішив запитати чи добре взутий. Та натрусив снігу, наче компенсацію за голі новорічні свята.

У рамках Всеукраїнських спортивних заходів «Спортивна зима» в дошкільних навчальних закладах Острожчини пройшов районний конкурс «Зимова фортеця». Участь установ дошкільної освіти була добровільною. Виявили бажання долучитися до зимового змагання чотири установи.

Так, у вправності вибудовування фортеці зі снігу у НВК «Мощаницька ЗОШ І-ІІІ ст.- дитячий садок» (директор Тарар Т.І.), змагалися

23 дошкільники, їх батьки та працівники установи.

У спорудженні фортеці у ДНЗ «Золоте зернятко» Хорівської сільської ради (завідувач Добруцька Л.О.) взяли участь 32 вихованці. Фортеця виросла висотою до 1 м.

Не сумують, не нудьгують,

Дружать, граються, будують!

Тата й маму відпустили,

Бо садочок полюбили!

Діти у цьому садочку,

Наче квіти у віночку.

Вчаться всі у дружбі жити,

Палко рідний край любити!

Дошкільний навчальний заклад «Струмочок» Грем’яцької сільської ради (завідувач Столярчук О.В.), в ході організації роботи, прагнув максимально залучити дошкільнят до рухової активності на прогулянці. Учасниками конкурсу стали 25 вихованців груп «Сонечко» та «Краплинка» (5-6 року життя) і працівники ДНЗ, які трудились під гаслом:

Кулька «раз», кулька «два» -

Вийшла баба снігова

А як буде їх багато,

Можна замок збудувати.

То ж працюймо, сніг качаймо,

М’язи всі свої зміцняймо!

Працівники установи люди творчі. І працювали, і жартували, і віршували:

Є в Грем’ячому садочок –

Називається «Струмочок».

Тут дорослі і малята

Вміють дружно працювати.

Збудували замок гожий

На Острозький дуже схожий.

Хай в усій окрузі знають -

Патріоти тут зростають!

Сніжки, снігові кулі та кульочки всі гуртом скачували, ліпили швидко, вправно і невтомно у дошкільному підрозділі НВК «Оженинська ЗОШ I-III ст. (ліцей) – ДНЗ (ясла-садок)» ім. Т.Г. Шевченка (завідувач Желюк С.А., директор Хімін Н.В.) . Стіни фортеці «мурувались» з снігу з усмішками та радісними дитячими вигуками: «Дивись, яку я зліпив!», «А у нас більша!», «Допоможіть, будь ласка, докотити!», «Куди цю величезну?»...Завдяки згуртованості і дружбі, сприяли дійству погода і природа, учасники за 1 год 30 хв вибудували снігову стіну довжиною 24,5 м та висотою 1 м. А щоб будівля стала «обжитою» її підфарбували, бо ж у весь світ кольоровий, а на стінах виліпили чудернацькі фігури сніговиків та ведмедів. Давно не займалися усі разом таким сніговим будівництвом, радість від якого не дозволяла відчути втоми. 85 дитячих сердечок радісно трудилися над створенням казкового житла. Тепер ціле селище ходить милуватися на цю чудернацьку споруду.

Ой ти Зимонько - зима,

Прийшла до нас недарма.

Дружньо всі повибігали

І фортець набудували!

Ось так, граючись, залучали дошкільнят до організованої рухової активності засобами фізичної культури, пропагували здоровий спосіб життя з метою формування у них потреби до системних занять спортом. І ніхто не думав про сухі методичні терміни та наукові поняття, бо дитина – не ребус чи рівняння, які слід розв’язати; не механізм, який починає справно працювати лише, коли все виважено і прораховано. Дитина, як ртуть, яка може вчинками отруїти життя чи допомогти його зберегти, якщо справедливо і правильно з нею поводитись. А правильно, то як? Любити. Не зважаючи на охолодження у стосунках, хитрощі, нерозуміння і впертість, образи і непримиренність; нестачу грошей і часу; і ще на безліч «не»… Бо за кожним байдужим дитячим поглядом, жорстокістю, як і за милосердям та співчуттям, стоять чиїсь дорослі вчинки та слова. То нехай же снігова фортеця зігріває усіх, кого об’єднала, а це єднання – поширюється і не тане…

За дорученням колективів закладів дошкільної освіти району –

Денищук Іванна, методист відділу освіти Острозької РДА

                                                  

Презентація дошкільного навчального закладу (ясла-садок) “Веселка”

Презентація дошкільного навчального закладу (ясла-садок) "Орлятко"

Презентація дошкільного навчального закладу НВК «Вілійська ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок»

Дії медичної сестри при масових спалахах грипу та ГРВЗ

Як у дитсадку ярмаркували...

Веселий ярмарок  у старшій групі «Курчатко»  дошкільного підрозділу  НВК «Оженинська ЗОШ I – III ст.(ліцей) – ДНЗ» ім. Т.Г.Шевченка (директор Хімін Н.В., завідувач Ярмолюк В.М.).

Про генеральне прибирання харчоблоку у ДНЗ, НВК 

У ДержСанПіНах «Влаштування, обладнання, утримання дошкільних навчальних закладів та організації життєдіяльності дітей», затверджених наказом МОЗ України від 01.08.2013 № 678, є розділ VIII "Санітарно-гігієнічні вимоги до утримання території та приміщень". У пункті 8.7 розділу VIII зазначено "Генеральне прибирання приміщень проводиться 1 раз на тиждень (наприкінці тижня) з використанням мийних засобів, а з використанням дозволених дезінфекційних засобів - 1 раз на місяць."

Танець "Небо" старшої групи на святі випуску із ДНЗ "Орлятко" Оженинської с/р (завідувач Петрушина Р.П.)

Лист МОН України  про планування роботи в дошкільних навчальних закладах

Планування освітньо-виховної роботи в дошкільному закладі та дошкільному підрозділі НВК

 

 
!!! ВАЖЛИВО !!!
Copyright Yagodka © 2021

За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації з сайту, гіперпосилання на сайт «Управління освіти, молоді та спорту Острозької райдержадмініністрації» – ostrog.at.ua – є обов'язковим.


Створити безкоштовний сайт на uCoz