Неділя, 05.12.2021, 09:01
Вітаю Вас Гість | RSS

Block title
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Мапа

Виховна робота

18 жовтня на базі НВК «Верхівська ЗОШ І-ІІ ст. – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» відбувся семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи з теми «Педагогіка підтримки дитини: взаємодія школи, сім’ї і соціуму з профілактики девіантної поведінки учнів».

Педагогічна підтримка - це особлива технологія освіти, що відрізняється від традиційних методів навчання і виховання тим, що здійснюється саме в процесі діалогу та взаємодії дитини і дорослого, і припускає самовизначення дитини в ситуації вибору і подальше самостійне рішення нею своєї проблеми.

        

Педагогіка підтримки - це реальна педагогіка, яка на відміну від педагогіки впливу може ефективно вирішувати завдання зміни особистісних якостей дитини і дорослого, оскільки вони обидва гнучко змінюють свою поведінку і спільно будують простір співпраці.

В ході роботи семінару відбулося вивчення теоретичного та методичного матеріалу з проблеми профілактики та корекції девіантної поведінки школярів. Методист райметодкабінету Остапчук Ж.А. розповіла про педагогічну підтримку як сучасну гуманістичну виховну систему. Класний керівник 2 класу Мільчак Ж.А. наголосила про необхідність диференціації та індивідуалізації навчання для розкриття творчого потенціалу кожного учня. Голова МО класних керівників закладу Грабар В.М. зробив опис роботи шкільного МО по впровадженню педагогами закладу технології педагогічної підтримки, заступник директора з навчально-виховної роботи Сосновчик О.В. поділилася досвідом роботи з батьками. Практичний психолог Трофимчук Галина Станіславівна ознайомила учасників семінару-практикуму з основними методами експрес-діагностики стану педагогічної занедбаності дітей та особливостей родинної атмосфери та провела практичне заняття. Педагог-організатор Прислупська І.В. провела відкритий виховний захід «Нехай панує на землі добро та справедливість!».

Закінчення практичної частини відбулося змістовне обговорення та аналіз заходу. Учасники семінару обмінялися досвідом роботи з даного питання та розробили спільні рекомендації щодо взаємодії усіх учасників навчально-виховного процесу.

 

_____________ 2017 - 2018 ______________

методичні рекомендації

Районний методичний кабінет повідомляє, що надійшов лист Міністерства освіти і науки України «про деякі питання щодо організації виховної роботи у навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році» № 1/9-413 від 27.07.2017.

Просимо взяти до уваги та керуватися ним при організації методичної  роботи з педагогічними працівниками та укладанні планів робіт класних керівників навчальних закладів. Електронні версії вищезазначених документів додаються.

 Наказ про затвердження плану районних заходів та участі дітей та учнівської молоді у всеукраїнських заходах за напрямами позашкільної освіти у 2016 році

2.03.16 на базі НВК «Оженинська ЗОШ І-ІІІ ст. (ліцей)- дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» ім. Т.Г. Шевченка відбувся семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи з теми «Модернізація виховного простору, змісту виховання, форм і методів, виховних технологій з розвитку творчих здібностей та життєвих компетентностей школярів». Педагоги НВК поділилися практичним досвідом впровадження інноваційних технологій у виховну систему закладу, показали фрагменти уроків та виховних заходів. Практичний психолог та соціальний педагог ознайомили з новітніми технологіями діяльності соціально-психологічної служби в роботі з учнями, класними керівниками, батьками навчальний. 

 

!!! ВАЖЛИВО !!!
Copyright Yagodka © 2021

За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації з сайту, гіперпосилання на сайт «Управління освіти, молоді та спорту Острозької райдержадмініністрації» – ostrog.at.ua – є обов'язковим.


Створити безкоштовний сайт на uCoz