Неділя, 12.07.2020, 01:36
Вітаю Вас Гість | RSS

Block title
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Мапа
Головна » 2013 » Лютий » 25 » «На нас надіється Земля…»
14:12
«На нас надіється Земля…»
     З метою формування екологічної  культури та творчих здібностей учнівської молоді, виявлення та поширення нетрадиційних форм роботи з пропаганди екологічних знань, активізації  екологічного руху в Україні, 22 лютого 2013 року  проведено районний  конкурс колективів екологічної просвіти  «На нас надіється Земля…», у якому взяли участь  команди з  21–го загальноосвітнього навчального закладу. Кількісний склад команд складав 7 чоловік.  Не представили команди для участі в даному заході 7 навчальних закладів.

     Виступи  команд  висвітлювали  екологічні проблеми своєї місцевості та шляхи їх вирішення. Всі колективи-учасники забезпечили свій виступ власними костюмами, записами фонограм на аудіо носіях. Команди мали відповідний ілюстративний матеріал до виступу (відеоматеріали про природоохоронну роботу, екологічну діяльність колективу, брошури).

     Журі конкурсу оцінювало актуальність порушеної екологічної проблеми та її соціальне значення для регіону, використання засобів активізації аудиторії та відповідність костюмів.

     Журі відзначило команди, з високим рівнем виконавської майстерності та оригінальністю художнього оформлення.

     Визнано переможцями конкурсу колективів екологічної просвіти  «На нас надіється Земля» та нагороджено Грамотами відділу освіти Острозької районної державної адміністрації:

І місце – команду «Пульс» НВК «Верхівська ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» (керівник  Мартинчук Ніна Володимирівна);


 

ІІ місце – команду «Еконад» НВК «Білашівська ЗОШ І-ІІІ ст.- дитячий садок» (керівник Ковальчук Раїса Мефодіївна ); 
ІІ місце – команду «Веселі совенята», Слобідської ЗОШ І-ІІ ст. (керівник Іванова-Ільчук Юлія Василівна);
 ІІІ місце – команду «Юний еколог» Хорівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Антонюк Людмила Миколаївна);
 
ІІІ місце – команду «Зелений патруль» НВК «Оженинська ЗОШ І-ІІІ ст. (ліцей)    – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» (керівник Свинарчук Валентина Віталіївна);
 ІІІ місце – команду «Зелена хвиля» Михалківської ЗОШ І-ІІ ст. (керівник Трусік Тетяна Василівна).
 
    
Дякуємо усім учасникам за підготовку та участь у конкурсі!!!!

Переглядів: 832 |
!!! ВАЖЛИВО !!!
Copyright Yagodka © 2020

За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації з сайту, гіперпосилання на сайт «Управління освіти, молоді та спорту Острозької райдержадмініністрації» – ostrog.at.ua – є обов'язковим.


Створити безкоштовний сайт на uCoz