Неділя, 12.07.2020, 01:41
Вітаю Вас Гість | RSS

Block title
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Мапа
Головна » 2016 » Листопад » 30 » Районний семінар-практикум вчителів інформатики
13:43
Районний семінар-практикум вчителів інформатики

23 листопада 2016 року на базі НВК «Краївська ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ (ясла-садок)» відбувся районний семінар учителів інформатики «Формування ІКТ- компетентностей учнів на уроках інформатики», керівник методист РМК Демчук Володимир Миколайович.

    

Із планом роботи семінару учасників ознайомив голова РМО вчителів інформатики Дмитрук Федір Іванович.

Під час роботи семінару виступили вчителі з теоретичними питаннями:           

  • «Вікові особливості учнів початкової школи», Дмитрук Ф.І., учитель НВК «Оженинська ЗОШ І-ІІІ ст.(ліцей) – ДНЗ» ім. Т.Г.Шевченка.
  • «Аналіз навчальних програм, підручників на 2016-2017 н.р. Особливості викладання інформатики у 2 класі за новою програмою» Столярчук Н.В., учитель інформатики НВК «Мощаницька ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок».
  • «Розвиваючими вправами на уроках інформатики для учнів початкової школи» Ковальчук О.О., учитель інформатики НВК «Почапківська ЗОШ І-ІІ ст. (дитячий садок)» .

Демчук В.М., методист відділу освіти та Дмитрук Ф.І., голова методичного об’єднання вчителів інформатики поділилися інформацією про використання дидактичного матеріалу під час  викладання інформатики в 5 класі за новою програмою.

Відбулася презентація уроку з інформатики у 4 класі, який провела Барабанюк Н.О., учитель інформатики НВК «Краївська ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ (ясла-садок)» на тему «Абзаци, посилання, заголовки, зміст». Урок проаналізовано  учасниками методичного об’єднання.

Під час роботи члени семінару обмінялися досвідом роботи зі здібними та обдарованими дітьми, використання мережевих технологій у підвищенні фахового рівня.

Велику кількість матеріалів на електронних носія надано вчителям для використання в роботі, під час проведення уроків інформатики.

На завершальному етапі голова РМО, методист РМК та учасники семінару підбили підсумки, обмінялися методичними рекомендаціями та пропозиціями.

Переглядів: 252 |
!!! ВАЖЛИВО !!!
Copyright Yagodka © 2020

За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації з сайту, гіперпосилання на сайт «Управління освіти, молоді та спорту Острозької райдержадмініністрації» – ostrog.at.ua – є обов'язковим.


Створити безкоштовний сайт на uCoz