Субота, 11.07.2020, 23:42
Вітаю Вас Гість | RSS

Block title
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Мапа
Головна » 2013 » Жовтень » 21 » Відбулося засідання районної ради старшокласників «Лідер»
20:19
Відбулося засідання районної ради старшокласників «Лідер»
     Для планомірного розвитку системи районного учнівського самоврядування, затвердження плану роботи на 2013-2014 навчальні роки, та з метою оновлення складу районної ради старшокласників «Лідер», інформування шкільних координаторів учнівського самоврядування про сутнісні засади, новітні тенденції, стратегії та шляхи розвитку учкомів шкіл, 18 жовтня 2013 року відбулося засідання районної ради старшокласників «Лідер».

     На засідання прибули координатори та голови шкільних учкомів загальноосвітніх шкіл І-ІІ та І-ІІІ ступенів.     Завдяки проведеному тренінгу,  було виявлено 5 лідерів, серед  двадцяти восьми загальноосвітніх навчальних закладів  та їх представників. Методом відкритого голосування, з п’яти лідерів, було обрано голову ради старшокласників «Лідер». Нею стала учениця 11 класу Вельбівненської ЗОШ І-ІІІ ст..- Токунова Юлія Вадимівна.

     Також було організовано комісії та обрано голову відповідно до кожної комісії:
          - Комісія «Медіа-прес-центр» - Корнійчук Оксана Сергіївна, учениця 10 класу Могилянівської ЗОШ І-ІІІ ст..
          - Комісія «Дозвілля та відпочинку» - Гонта Марія Павлівна, учениця 9 класу Новомалинської ЗОШ І-ІІ ст..
          - Комісія «Знання. Дисципліни, порядку та прав дитини» - Тріфонова Анастасія Львовна, учениця 11 класу Білашівської ЗОШ І-ІІІ ст..
          - Комісія «Спорт. Здоров’я. Суспільно-волонтерський рух «Промінь»» - Мельничук Віта Михайлівна, учениця  9 класу Оженинської ЗОШ І-ІІІ ст..№2.

Координатор районної
ради старшокласників  
 «Лідер» Токмін А.О.

Методист РМК
С.Р.ЯгодкаПереглядів: 581 |
!!! ВАЖЛИВО !!!
Copyright Yagodka © 2020

За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації з сайту, гіперпосилання на сайт «Управління освіти, молоді та спорту Острозької райдержадмініністрації» – ostrog.at.ua – є обов'язковим.


Створити безкоштовний сайт на uCoz