Неділя, 12.07.2020, 00:02
Вітаю Вас Гість | RSS

Block title
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Мапа
Головна » 2014 » Грудень » 15 » Відбувся семінар-практикум вчителів інформатики
13:30
Відбувся семінар-практикум вчителів інформатики

«Діяльність - єдина дорога до знань»      Бернард Шоу

8 грудня в Плосківській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар-практикум вчителів інформатики на тему «Використання методу проектів  на уроках інформатики. Наступність та вимоги до створення  навчального проекту засобами   інформаційних технологій».

Методист РМК Володимир Миколайович,  ознайомив з метою та завданням семінару, після цього учасники семінару відвідали урок-проект  в 11 класі  «Біоритми людини». Не все пройшло гладко, адже далася взнаки нестача комп’ютерів та зникнення світла під кінець уроку.

 За підсумками уроку було проведено «Мікрофон відкритих думок». Згодом голова  МО Федір Іванович ознайомив з основними типами проектів та вимогами до них.

Жваве обговорення викликало повідомлення про введення дистанційних курсів, адже на плечі вчителів інформатики падає ще одна відповідальність, це відвідування вебінарів вчителями, а при поношеній техніці і відповідно малій швидкості Інтернету, це фактично неможливо.

На завершення семінару Володимир Миколайович  надав практичні рекомендації учасникам  з даного питання та зазначив, що використання методу проектів на уроках інформатики дозволяє, дотримуючись традиційної системи навчальних занять, уникати їх відриву від реальної діяльності, добиваючись тим самим глибокого і надійного засвоєння матеріалу, що вивчається, а також сприяє досягненню вимог сучасного інформаційного суспільства.

Н.В. Гурко, вчитель інформатики Плосківської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

 

Переглядів: 407 |
!!! ВАЖЛИВО !!!
Copyright Yagodka © 2020

За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації з сайту, гіперпосилання на сайт «Управління освіти, молоді та спорту Острозької райдержадмініністрації» – ostrog.at.ua – є обов'язковим.


Створити безкоштовний сайт на uCoz