Неділя, 12.07.2020, 02:15
Вітаю Вас Гість | RSS

Block title
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Мапа
Головна » 2018 » Травень » 3 » Вивчення предметів суспільно-гуманітарного циклу в умовах становлення НУШ
14:43
Вивчення предметів суспільно-гуманітарного циклу в умовах становлення НУШ

   

   Відповідно до плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 27 квітня 2018 року на базі Гремяцької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Острозької районної ради відбувся обласний науково-практичний семінар методистів районних, міських методичних кабінетів, працівників органів ОТГ, які координують стан навчання суспільних предметів із теми «Методичні підходи щодо реалізації вимог концепції Нової української школи у процесі навчання предметів суспільно-гуманітарного циклу».

   Роботу семінару розпочала вітальним словом Фурман Віра Костянтинівна, завідувач кабінету суспільно-гуманітарних предметів Рівненського ОІППО, яка оголосила план роботи семінару та мету і завдання. Також до вітального слова була запрошена Кузьменко Наталія Володимирівна, завідувач районного методичного кабінету відділу освіти Острозької районної ради, яка ознайомила присутніх з професійним розвитком вчителів Острозького району в умовах становлення Нової української школи. Методистом відділу освіти Острозької райдержадміністрації Бардюк Оксаною Андріївною було презентовано досвід роботи методичного об’єднання вчителів суспільних предметів та проведено майстер-клас з учасниками семінару. Підсумком семінару була практична частина, у якій учасники мали можливість поділитися досвідом методичної роботи і скласти ментальну карту роботи методиста. Закінченням роботи семінару була презентація навчального закладу директором школи Болотнюком Євгенієм Олександровичем, який провів екскурсію по школі, поділився досвідом роботи педагогічного колективу школи і досягненнями її учнів.

Переглядів: 3634 |
!!! ВАЖЛИВО !!!
Copyright Yagodka © 2020

За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації з сайту, гіперпосилання на сайт «Управління освіти, молоді та спорту Острозької райдержадмініністрації» – ostrog.at.ua – є обов'язковим.


Створити безкоштовний сайт на uCoz