Неділя, 12.07.2020, 02:16
Вітаю Вас Гість | RSS

Block title
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Мапа
Головна » 2016 » Листопад » 7 » З 14 ПО 20 ЛИСТОПАДА 2016 РОКУ В УКРАЇНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ
11:40
З 14 ПО 20 ЛИСТОПАДА 2016 РОКУ В УКРАЇНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

В рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011 – 2020 років, з 14 по 20 листопада 2016 року в Україні відбудеться Тиждень безпеки дорожнього руху.

Щороку Міністерство інфраструктури України спільно з Державною службою України з безпеки на транспорті, Державним агентством автомобільних доріг України та іншими підприємствами, установами та організаціями автотранспортної галузі України бере активну участь у Тижні безпеки дорожнього руху та долучається до низки заходів, що реалізуються в рамках його проведення. 

Відповідно до Загального плану заходів з проведення Тижня безпеки дорожнього руху з 14 по 20 листопада 2016 року, 15 листопада 2016 року Міністерством інфраструктури України за підтримки Європейського інвестиційного банку та Європейської Комісії в рамках Тижня безпеки дорожнього руху заплановано проведення міжнародного круглого столу «Міжнародні норми та стандарти в сфері безпеки на транспорті. Проблематика та передова практика»

Основною метою проведення цього міжнародного круглого столу є обговорення питань стосовно поточного стану справ в частині імплементації у національне законодавство норм та стандартів Європейського Союзу у сфері безпеки на автомобільному транспорті, розгляд європейського досвіду, в тому числі в рамках діяльності проектів технічної допомоги Європейського Союзу та міжнародних фінансових організацій. 

 

  • Міжнародний круглий стіл включатиме в себе II панелі з обговоренням таких тем: 
  • Міжнародне законодавство та законодавство Європейського Союзу у сфері безпеки на автомобільному транспорті. 
  • Поточний стан і основні цілі адаптації міжнародного законодавства та законодавства Європейського Союзу у національне законодавство. 
  • Міжнародне законодавство та законодавство Європейського Союзу у сфері безпеки дорожньої інфраструктури. 
  • Поточний стан і основні цілі адаптації міжнародного законодавства та законодавства Європейського Союзу у національне законодавство. 
  • Кампанії з безпеки дорожнього руху. 
  • Безпечний міський автомобільний транспорт та інфраструктура в містах України. Нові рішення. 
  • Нові підходи щодо формування та забезпечення реалізації державної політики з питань безпеки на автомобільному транспорті. Основні досягнення та перспективи. 
  • Дорожньо-транспортні пригоди на залізничних переїздах. Сучасний стан і профілактика. 
  • Впровадження належної медичної підтримки у сфері безпеки дорожнього руху відповідно до світових стандартів. 

 

У роботі міжнародного круглого столу візьмуть участь національні та міжнародні експерти, представники Європейської Комісії, міжнародних організацій, міжнародних фінансових організацій, державних органів країн Європейського Союзу, проектів технічної та фінансової допомоги, міністерств, інших центральних та місцевих органів виконавчої влади України, державних та недержавних підприємств, установ та організацій, наукової спільноти та громадськості у сфері безпеки. 

Укравтодор та ПАТ «Укрзалізниця» проведуть профілактичні акції з пропаганди безпеки дорожнього руху та попередження дорожньо-транспортних пригод, роз’яснювальну роботу щодо дотримання учасниками дорожнього руху Правил дорожнього руху, а також заходи, спрямовані на покращення безпеки дорожнього руху та зниження рівня аварійності на автомобільних дорогах загального користування. 

У разі виникнення будь-яких питань стосовно проведення міжнародного круглого столу, просимо звертатися до Департаменту міжнародного співробітництва Мінінфраструктури за телефонами: +38 044 351 41 73, +38 044 351 40 86, або на електронну пошту: conf2016@mtu.gov.ua, а з питань проведення інших заходів, передбачених Загальним планом заходів з проведення Тижня безпеки дорожнього руху з 14 по 20 листопада 2016 року – до представників ДП «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій» МОЗ за телефоном +38 044 254 05 98, або за посиланнями на офіційному веб-сайті www.umcbdr.com.ua

Довідка: 

Тиждень безпеки дорожнього руху проводиться щороку в рамках проголошеного Генеральною асамблеєю Організації Об’єднаних Націй Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху (2011 – 2020 років), основною метою якого є надання можливості для здійснення довгострокових та скоординованих дій на підтримку безпеці дорожнього руху і як наслідок – забезпечити передумови для зменшення рівня аварійності та суттєвого скорочення втрат на автомобільних дорогах. 

Основна мета проведення Тижня безпеки дорожнього руху – привернення уваги органів державної влади та громадського суспільства до «тихої епідемії» смертності та травматизму врезультаті дорожньо-транспортних пригод на дорогах України шляхом консолідації сил державних інституцій, бізнесу, неурядових організацій, наукової спільноти та громадськості у сфері безпеки для вжиття реальних та дієвих заходів для підвищення рівня безпеки дорожнього руху.

Презентація "ТИЖДЕНЬ БДР 2016"

Переглядів: 207 |
!!! ВАЖЛИВО !!!
Copyright Yagodka © 2020

За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації з сайту, гіперпосилання на сайт «Управління освіти, молоді та спорту Острозької райдержадмініністрації» – ostrog.at.ua – є обов'язковим.


Створити безкоштовний сайт на uCoz